Zasób 1

USUWANIE PRZEBARWIEŃ WARSZAWA

USUWANIE PRZEBARWIEŃ W WARSZAWIE

Przebarwienia to widoczne na skórze zmiany, występujące w postaci piegów lub różnej wielkości plam, przybierające kolor odmienny – zwykle ciemniejszy – niż kolor skóry. Występują pojedynczo bądź w skupiskach, a im jest ich więcej, tym bardziej psują estetykę twarzy, dekoltu lub dłoni, gdyż są to miejsca, w których najczęściej się pojawiają.

Przyczyn ich powstawania jest wiele – począwszy od działania promieni UV, poprzez pozostałości potrądzikowe, po zaburzenia hormonalne czy zmiany związane z wiekiem. Natomiast w każdym z tych przypadków powodem ich wystąpienia są zaburzenia pracy komórek wytwarzających melaninę, a więc pigmentu odpowiadającego za barwę naszej skóry.

Większości przebarwień można się skutecznie pozbyć, dzięki zabiegom z zakresu medycyny estetycznej. Usuwanie przebarwień Warszawa to także zakres działalności UNISKIN Clinic. Oferujemy szereg zabiegów, które pozwolą skutecznie pozbyć się przebarwień.

Jak wygląda zabieg usuwania przebarwień w warszawie

By zapewnić maksymalną skuteczność, konieczne jest dobranie odpowiedniej terapii zabiegowej. Możliwe jest to podczas konsultacji wstępnej – specjalista widząc stan skóry będzie mógł określić rodzaj zabiegu oraz ilość i częstotliwość wizyt. Tylko dzięki optymalnie skomponowanej kuracji możliwe jest otrzymanie najlepszych efektów.

Spośród zabiegów usuwających przebarwienia, wykonywane w naszej klinice wyróżnić możemy:

Dermapen 4.0

To jeden z faworytów wśród zabiegów przeznaczonych do walki z przebarwieniami skóry. Doskonale radzi sobie z przebarwieniami różnego pochodzenia, przy czym szczególnie polecany jest do usuwania intensywnych przebarwień. Zabieg wykonuje się z użyciem specjalistycznego urządzenia, który wykonuje tysiące mikronakłuć, jednocześnie dostarczając w głąb skóry odpowiednio dobrany preparat. Dzięki temu skóra jest intensywnie stymulowana do regeneracji, co sprzyja pozbywaniu się przebarwień i powstawaniu nowych komórek.

Peelingi medyczne

W usuwaniu przebarwień doskonale sprawdzają się także peelingi kwasami o wysokim stężeniu, przy czym niezwykle ważne jest tu określenie typu przebarwienia oraz typu cery. Pozwala to bowiem dobrać odpowiedni rodzaj kwasu. I tak – przebarwienia po trądziku najlepiej usunie kwas glikolowy, zaś z przebarwieniami słonecznymi najlepiej poradzi sobie kwas migdałowy. Kwas mlekowy będzie odpowiedni na przebarwienia wynikające ze starzenia się skóry. W walce z fotostarzeniem doskonale sprawdzi się również kwas glikolowy. Odpowiednio dobrany preparat nakłada się na oczyszczoną skórę i pozostawia na jakiś czas, a następnie dokładnie zmywa. Działanie kwasów polega na usunięciu starych komórek skóry i zastąpieniu ich nowymi tkankami.

Retix C

To kolejny sposób na skuteczne usunięcie istniejących przebarwień. Zabieg wykorzystuje preparat, którego głównym składnikiem aktywnym jest wysokoskoncentrowana witamina C, retinol i antyoksydanty. Polega na nałożeniu specjalnej maski, dzięki czemu zawarte w niej składniki działają na martwy naskórek, złuszczając go a jednocześnie stymulując skórę do regeneracji. Po 2-3 dniach skóra zaczyna się łuszczyć, przy czym proces złuszczania może trwać kilka dni. Po tym czasie skóra jest wyraźnie jaśniejsza, a jej koloryt wyrównany.

Mezoterapia igłowa

Bardzo dobre efekty zniwelowania przebarwień skórnych daje mezoterapia igłowa. To zabieg podczas którego za pomocą cienkiej igły do skóry wprowadzone zostają odpowiednio skomponowane koktajle odżywcze, zawierające składniki o działaniu rozjaśniającym i regenerującym. Składniki te, docierając do skóry właściwej, wpływają na metabolizm fibroblastów, dzięki czemu skóra staje się rozjaśniona a przebarwienia mniej widoczne.

Podczas kuracji oraz miesiąc po jej zakończeniu należy unikać ekspozycji na słońce oraz stosować krem z filtrem 50 SPF.

Umów się na wizytę

Wskazania do zabiegu usuwania przebarwień

  • Wskazaniem do usunięcia przebarwień z wykorzystaniem wyżej wymienionych zabiegów są:

   • Przebarwienia słoneczne na twarzy, dekolcie, dłoniach, przedramionach
   • Przebarwienia potrądzikowe
   • Przebarwienia związane z fotostarzeniem skóry
   • Przebarwienia termiczne i pourazowe
   • Piegi

Jakie są przeciwskazania

   • Choroby skórne
   • Ciąża i karmienie piersią
   • Aktywny trądzik lub opryszczka
   • Zaburzenia krzepnięcia krwi
   • Choroby nowotworowe
   • Implanty w obszarze zabiegowym

USUWANIE PRZEBARWIEŃ WARSZAWA Cena:

TAB CENNIK

Umów się na wizytę

lub umów się bezpośrednio

Obserwuj nas na Facebooku i Instagramie

Zasób 1

godziny otwarcia

 • Poniedziałek – Piątek
  09:00 – 21:00
 • Sobota
  09:00 – 15:00

© 2021 Uniskin Clinic | Dev by Digistat.