Zasób 1

Ujędrnianie twarzy Warszawa

Kiedy nasza skóra się starzeje, spada aktywność mięśni, które powoli ulegają zwiotczeniu przez co nasza skóra traci swoje naturalne rusztowanie, zaczyna działać grawitacja i skóra zaczyna opadać. Kiedy zaczyna ubywać włókien elastycznych i kolagenu dochodzi do nieestetycznej obwisłości skóry. Z wiekiem nasz naturalny płaszcz lipidowy staje się coraz cieńszy, co powoduje utratę wody a to w efekcie powoduje zmniejszenie elastyczności skóry.

Kiedy powinniśmy zacząć stosować zabiegi ujędrniające?

Zabiegi ujędrniające stosujemy nie tylko kiedy widać już wyraźne efekty starzenia, ale również profilaktycznie żeby opóźnić moment ich powstawania. Natomiast najczęściej zaczynamy ujędrniać naszą skórę gdy skóra staje się wyraźnie ciensza, mniej jędrna i elastyczna. Podtrzymujące ją mięśnie ulegają zwiotczeniu, pojawiają się bruzdy nosowo – wargowe, pojawia się nadmiar skóry powiek, oraz opadanie bocznych części policzków tzw. Chomików.

Efekty zabiegów ujędrniających na twarz

 • Poprawa owalu twarzy
 • Głębokie i długotrwałe nawilżenie
 • Dostarczanie substancji odżywczych do głębokich warstw skóry
 • Stymulacja naturalnych procesów odnowy komórkowej
 • Regeneracja tkanek
 • Uelastycznienie naskórka
 • Ujędrnienie i przywrócenie gęstości skórze
 • Poprawa napięcia mięśniowego
 • Przywrócenie młodego wyglądy naszej skórze

Jakie zabiegi na poprawę jędrności naszej skóry w Uniskin Clinic?

Mezoterapia głęboka

Jest to zaawansowana mezoterapia, która pomaga odbudować naturalne rusztowanie naszej skórze. Polega ona na podaniu do głębokich warstw skóry nieusieciowanego lub częściowo usieciowanego kwasu hialuronowego. Można go podawać w obszarze całej skóry lub skoncentrować się na poszczególnych partiach i podać go liniowo za pomocą miękkiej igły kaniuli. W takim przypadku kwas hialuronowy buduje nam na twarzy swoistą siatkę, która zapobiega tworzeniu się zmarszczek, pozwala na również na wymodelowaniu utraconego owalu twarzy.

Lifting nićmi

Lifting nićmi w ostatnich latach zyskał popularność, Również w Uniskin Clinic jest częstym i lubianym zabiegiem. Jego zaletami jest szybkość wykonania, mała bolesność, niskie ryzyko powikłań, minimalna inwazyjność, naturalny wygląd, oraz długotrwałe efekty estetyczne Warto tu nadmienić, że nici liftingujące nie zmieniają naszych rysów twarzy, przywracają tylko utracony blask, naturalnie nas odmładzają. Szeroka gama rozmiarów nici, oraz ich różnorodność pozwalają osiągnąć spektakularne efekty.

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe to wykorzystywane w medycynie przeciwstarzeniowej preparaty, które służą do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji komórek skóry, kolagenu i elastyny. Po aplikacji dają bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry. Grupa preparatów biostymulujących jest duża i nieustannie się poszerza. Jednak każdy z nich jest inny. Znaczące różnice odnajdujemy pod względem: rodzaju substancji czynnych, mechanizmu działania, wskazań, obszarów leczenia, technik iniekcji, rezultatów oraz długości ich utrzymywania się. W Uniskin Clinic są zawsze indywidualnie dobierane do każdego pacjenta. Najpopularniejsze stymulatory tkankowe wykorzystywane do zabiegów w Uniskin Clinic to: kwas L-polimlekowy, hydroksyapatyt wapnia.

Umów się na wizytę

lub umów się bezpośrednio

Obserwuj nas na Facebooku i Instagramie

Zasób 1

godziny otwarcia

 • Poniedziałek – Piątek
  10:00 – 20:00
 • Sobota
  09:00 – 15:00

© 2021 Uniskin Clinic | Dev by Digistat.