Zasób 1

Ujędrnianie skóry Warszawa

 

 

Jędrność naszej skóry w dużym stopniu zależna jest od prawidłowej diety, aktywności fizycznej, picia odpowiedniej ilości wody oraz intensywności działania promieniowania UV, ponieważ zbyt mocna ekspozycja sprzyja degradacji kolagenu i elastyny w naszej skórze, a to właśnie od tego zależy jej jędrność i struktura wizualna. Co więcej niejednokrotnie przy nagłym zrzuceniu dużej ilości zbędnych kilogramów, skóra ewidentnie staje się bardzo wiotka, tak jak i również w przypadku okresu po porodzie, kiedy to skóra została w dużym stopniu rozciągnięta.

Na wstępnej konsultacji w UNISKIN Clinic w Warszawie analizujemy każdy z tych aspektów, aby dobrać odpowiednią terapię zabiegów na modelowanie sylwetki, ujędrnienie ciała oraz zniwelowanie cellulitu.

Najważniejszym aspektem w ujędrnieniu skóry jest stymulacja nowego kolagenu oraz elastyny, aby nasza skóra zwiększyła swoje napięcie!

Obecnie medycyna estetyczne i kosmetologia pozwalają osiągnąć Nam niesamowite efekty w ujędrnieniu ciała bez użycia skalpela. W UNISKIN Clinic w Warszawie możecie wykonać zabiegi, które wspomogą syntezę nowego kolagenu i elastyny.

Nasi specjaliści w UNISKIN Clinic w Warszawie pomogą osiągnąć Wam rezultaty jakich oczekujecie.

 

DERMAPEN 4.0 to bardzo silna stymulacja nowego kolagenu i elastyny, sprawdzi się idealnie przy skórze wiotkiej i bardzo wiotkiej, zabieg polega na wykonaniu tysiąca drobnych mikronakłuć na dany obszar skóry, dzięki temu rozpoczynamy silną kaskadę produkcji nowego kolagenu i elastyny, a przebudowa skóry trwa do 6 tyg., gdzie możemy obserowować coraz lepsze efekty. W UNISKIN Clinic w Warszawie pracujemy tylko i wyłącznie na oryginalnych technologiach i produktach, dzięki temu możecie cieszyć się tak dobrymi efektami zabiegowymi przez lata.

 

CELLUCARE to zabieg polegający na podaniu odpowiedniego preparatu zawierającego w składzie kwas hialuronowy, kofeinę oraz mikroelementy. Wszystkie te składniki przyczyniają się do znacznej jakości poprawy tkanek oraz ujędrnienie wiotkiej skóry na każdym obszarze ciała.

 

FALA UDERZENIOWA X-WAVE to zabieg wykorzystujący działanie fal akustycznych oraz elektrycznych. Efekt zabiegów wykonywanych w UNISKIN Clinic w Warszawie za pomocą fali uderzeniowej jest widoczny niemalże natychmiastowo. Zabieg ten wykazuje niezwykle wysoką skuteczność w zakresie ujędrniania skóry ciała, redukcji tkanki tłuszczowej oraz redukcję cellulitu!

Konsultacja przed zabiegiem

Konsultacja przed zabiegiem ma kluczowy wpływ na zastosowaną terapię, dlatego też w Uniskin Clinic kładziemy na nią szczególny nacisk. Nasza kosmetolog nie tylko pomoże w doborze odpowiedniego zabiegu, ale też ilości i częstotliowości wizyt. Optymalnie skomponowana kuracja pozwoli na otrzymanie najlepszych efektów.

Zadzwoń po darmową kosultację 880622880 lub umów się przez Internet.

Umów się na wizytę

lub umów się bezpośrednio

Obserwuj nas na Facebooku i Instagramie

Zasób 1

godziny otwarcia

  • Poniedziałek – Piątek
    10:00 – 20:00
  • Sobota
    09:00 – 15:00

© 2021 Uniskin Clinic | Dev by Digistat.