Zasób 1

REDUKCJA ZMARSZCZEK WARSZAWA

REDUKCJA ZMARSZCZEK W WARSZAWIE

Zmarszczki to coś pewnego – prędzej czy później pojawiają się u każdego, stanowiąc nieestetyczny i uciążliwy problem, wpływający negatywnie na nasz wygląd. Jest to w pełni naturalny element pojawiający się na naszej twarzy i ciele w wyniku oddziaływania promieni UV, w związku z pracą mięśni mimicznych oraz fotostarzenia się skóry. Nic więc dziwnego, że usuwanie zmarszczek Warszawa to jedna z najchętniej wybieranych opcji w UNISKIN Clinic.

Zmarszczki to wszelkie zagłębienia i deformacje skórne, przybierające formę linii, bruzd lub fałdek o  różnych głębokościach i wielkościach. Są jednym z głównych objawów starzenia się skóry, natomiast przyczyn ich powstawania może być wiele i ze względu na przyczynę ich powstawania wyróżnić możemy następujące ich rodzaje: zmarszczki mimiczne, grawitacyjne, posłoneczne, senne, zmarszczki palacza, kurze łapki, lwią zmarszczkę, fałdki marionetki, bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki królicze, dolinę łez i inne.

Dzięki zabiegom z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii można skutecznie zredukować zmarszczki u osób w każdym wieku, przywracając młody i atrakcyjny wygląd.

Jak wygląda zabieg redukcji zmarszczek

Do wyboru jest wiele zabiegów zapewniających doskonałe efekty w zakresie usuwania zmarszczek, natomiast w UNISKIN Clinic zapewniamy pomoc specjalisty, który podczas konsultacji dokona oceny skóry oraz dobierze właściwą kurację. Wśród najczęściej stosowanych zabiegów, mających na celu trwałe usunięcie zmarszczek, wyróżniamy:

Toksyna botulinowa (botoks)

Skutecznym sposobem na pozbycie się zmarszczek jest toksyna botulinowa. To zabieg w którym wykorzystuje się preparat doprowadzający do zablokowania impulsów nerwowych oraz rozluźnienia mięśni, czego efektem jest znaczne wygładzenie zmarszczek. Botoks wstrzykiwany jest podskórnie w odpowiednie miejsca. Zabieg jest niemal bezbolesny i trwa kilkanaście minut, zaś jego efekty utrzymują się dość długo.

Kwas hialuronowy

Redukcja zmarszczek możliwa jest również z użyciem wypełniacza w postaci kwasu hialuronowego. To plastyczny i krystaliczny żel, który uzupełnia miejsca z ubytkiem objętości, a więc przede wszystkim zmarszczki. Zabieg polega na śródskórnej iniekcji pod zmarszczkę preparatu na bazie kwasu hialuronowego, w efekcie czego następuje wypełnienie przestrzeni oraz przywrócenie napięcia skóry, a tym samym znaczna redukcja bądź niwelacja zmarszczek. Kwas hialuronowy jest  wypełniaczem naturalnym, przez co bardzo dobrze tolerowanym przez organizm a jednocześnie niezwykle bezpiecznym. Przynosi szybkie efekty, które utrzymują się przez około rok.

Osocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting)

Wypełnianie zmarszczek osoczem bogatopłytkowym polega na wprowadzeniu w wybrane partie twarzy krwi pacjenta, a konkretnie osocza bogatopłytkowego, które wcześniej zostaje pobrane za pomocą specjalistycznej igły. Po zabiegu następuje proces odnowy skóry – fibroblasty zostają pobudzone do produkcji nowego kolagenu, wytwarzają się nowe naczynia krwionośne, a komórki macierzyste ulegają aktywizacji. Zabieg z użyciem osocza bogatopłytkowego przeprowadza się w celu dogłębnej rewitalizacji skóry, przy czym jego efekty utrzymują się około 6 miesięcy.

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen 4.0

Mezoterapia mikroigłowa z wykorzystaniem nowoczesnego urządzenia Dermapen 4.0 to kolejny sposób na skuteczne pozbycie się zmarszczek. Jest metodą wykorzystującą mikronakłucia skóry, wykonywane bardzo cienkimi, pulsującymi igłami, za pomocą których w głąb skóry wprowadzane są odpowiednie substancje czynne. W efekcie takiego działania komórki stymulowane są do produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, zwiększa się elastyczność i napięcie skóry, a więc wygładzają zmarszczki.

Umów się na wizytę

Wskazania do zabiegu usuwania zmarszczek

  • Zabiegi dedykowane osobom, które pragną przywrócić swojej skórze młodzieńczy wygląd poprzez pozbycie się zmarszczek różnego rodzaju, w tym zmarszczek mimicznych, grawitacyjnych, posłonecznych, sennych, zmarszczek palacza, kurzych łapek, lwiej zmarszczki, fałdek marionetki, bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek króliczych, doliny łez i innych.

Jakie są przeciwskazania

  • W zależności od zabiegu, który zostanie indywidualnie dobrany do każdego Pacjenta, przeciwskazania te mogą być nieco inne. Natomiast wśród głównych przeciwskazań do usuwania zmarszczek ww. metodami znajduje się:

   • Ciąża i laktacja
   • Aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze skóry
   • Zakażenie wirusem opryszczki
   • Aktywny stan zapalny w miejscu zabiegu
   • Skłonność do bliznowacenia
   • Choroby immunologiczne
   • Choroby nowotworowe
   • Uczulenie na składniki preparatów

USUWANIE ZMARSZCZEK WARSZAWA Cena:

TAB CENNIK

Umów się na wizytę

lub umów się bezpośrednio

Obserwuj nas na Facebooku i Instagramie

Zasób 1

godziny otwarcia

 • Poniedziałek – Piątek
  09:00 – 21:00
 • Sobota
  09:00 – 15:00

© 2021 Uniskin Clinic | Dev by Digistat.