Zasób 1

OCZYSZCZANIE SKÓRY WARSZAWA

OCZYSZCZANIE SKÓRY WARSZAWA

Dokładne oczyszczanie oraz usuwanie zrogowaciałego naskórka to jeden z najważniejszych elementów prawidłowej pielęgnacji skóry w każdym wieku. W latach młodzieńczych borykamy się z problemami łojotokowymi, charakterystycznymi dla okresu dojrzewania, zaś w miarę upływającego czasu cykl odnowy naskórka zostaje wydłużony i gruba warstwa martwych komórek zalega na skórze sprawiając, że tworzą się na niej zanieczyszczenia i zaskórniki.

O skórę należy dbać każdego dnia, jednak jeśli jej stan jest już na tyle zły – pojawią się zaskórniki, rozszerzone pory, grudki i krostki – że nie będzie możliwości jego poprawy z wykorzystaniem domowych metod, należy jak najszybciej skorzystać z pomocy specjalistów. W UNISKIN Clinic, w ramach usługi oczyszczanie skóry Warszawa, oferujemy szereg zabiegów, które pomogą przywrócić jej prawidłową równowagę. Efektem odpowiednio dobranego zabiegu będzie usunięcie martwych komórek naskórka, odblokowanie porów i ujść gruczołów łojowych, eliminacja zaskórników, drobnych krostek i wyprysków,  poprawa mikrocyrkulacji krwi i limfy, stymulacja usuwania toksyn z tkanek oraz przywrócenie cerze blasku i prawidłowego kolorytu.

Jak wygląda zabieg

Każda skóra jest inna, dlatego każda potrzebuje innych rozwiązań. W UNISKIN Clinic doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego odpowiednie zabiegi dobierane są indywidualnie, biorąc pod uwagę stan skóry Pacjenta. Wśród zabiegów oczyszczających skórę twarzy znajdują się:

Peelingi chemiczne

Peelingi chemiczne to zabiegi z zakresu kosmetologii, które wielokierunkowo oddziałują na skórę. Peelingi medyczne mają działalnie lecznicze, natomiast nie każde powodują intensywne złuszczanie skóry. Odpowiedni preparat dobierany jest do danej skóry, dzięki czemu zabieg będzie zarówno skuteczny, jak i w pełni bezpieczny. Nakłada się go na oczyszczoną skórę i pozostawia przez jakiś czas, a następnie dokładnie zmywa. Na skórę nakłada się krem łagodzący oraz chroniący przed promieniami słonecznymi.

Mezoterapia mikroigłowa Dermapen 4.0

To kolejny zabieg o szerokim zastosowaniu. Polega na bardzo silnej stymulacji kolagenu i elastyny poprzez kontrolowane, liczne mikrouszkodzenia, do których dochodzi na skutek działania innowacyjnego urządzenia Dermapen 4.0. Przyczynia się to do lepszego wnikania – odpowiednio dobranych do potrzeb skóry – substancji aktywnych, które pozytywnie oddziałują na stan skóry. Zabieg polega na mechanicznej stymulacji za pomocą specjalistycznej głowicy z mikroigiełkami, która nakłuwa skórę, wprowadzając substancje czynne w głąb.

Terapie enzymatyczne DMK

Terapia enzymatyczna DMK to szereg zabiegów z wykorzystaniem właściwie opracowanych enzymów przekaźnikowych, które usuwają z naskórka martwe białko, toksyny oraz inne wydzieliny, dokładnie je oczyszczając. Co więcej, enzymy te działają nie tylko na powierzchni skóry, ale penetrują wszystkie jej warstwy, tworząc zdrowe środowisko dla życia i rozwoju komórek. Zabieg rozpoczyna się dokładnym demakijażem skóry i zastosowaniem preparatu detoksykującego, a następnie na cały obszar twarzy nakładana jest specjalna maska enzymatyczna, która dokładnie oczyszcza skórę.

Umów się na wizytę

Wskazania do zabiegu oczyszczanie skóry

Zabieg dedykowany jest osobom w każdym wieku i z różnymi problemami skórnymi, takimi jak chociażby zablokowane pory i ujścia gruczołów łojowych, zaskórniki, drobne krosty i wypryski, skóra poszarzała, przetłuszczona, z martwym naskórkiem, które wymagają dokładnego oczyszczenia skóry twarzy.

 

Jakie są przeciwskazania

W zależności od zabiegu, który zostanie indywidualnie dobrany do każdego Pacjenta, przeciwskazania te mogą być nieco inne. Natomiast wśród głównych przeciwskazań do oczyszczania twarzy znajduje się:

    • Świeża opalenizna
    • Terapia retinoidami
    • Podrażniona skóra twarzy
    • Choroby autoimmunologiczne skóry
    • Stany zapalne skóry
    • Ostre alergie skórne
    • Aktywna opryszczka
    • Trądzik różowatym, krostkowy i ropny
    • Choroby nowotworowe
    • Epilepsja
    • Alergie skórne na składniki zawarte w preparatach
    • Ciąża i karmienie piersią

OCZYSZCZANIE SKÓRY WARSZAWA

TAB CENNIK

Umów się na wizytę

lub umów się bezpośrednio

Obserwuj nas na Facebooku i Instagramie

Zasób 1

godziny otwarcia

 • Poniedziałek – Piątek
  09:00 – 21:00
 • Sobota
  09:00 – 15:00

© 2021 Uniskin Clinic | Dev by Digistat.