Zasób 1

O nas

Miejsce UNISKIN Clinic zostało stworzone z myślą o najwyższym standardzie zabiegów. Jakość i zadowolenie naszych klientów jest dla nas zadaniem priorytetowym. Dokonaliśmy największych starań aby było to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, nasi specjaliście zaopiekują się Tobą kompleksowo. W naszej ofercie znajdziesz zabiegi z zakresu najbardziej zaawansowanej medycyny estetycznej i kosmetologii oraz urządzeń HI-TECH. Przy pierwszym spotkaniu zapraszamy na bezpłatną konsultację. podczas której pomożemy dobrać Ci odpowiednią terapię zabiegową i osiągnąć określony cel. Jesteśmy dumni z tego, że możemy stworzyć właśnie takie miejsce jak UNISKIN Clinic.

Ismena Łątka

Dyplomowana kosmetolog i współzałożycielka UNISKIN Clinic. Posiada doświadczenie w laseroterapii oraz terapii skór najbardziej problematycznych. “Moim celem było stworzenie miejsca, w którym indywidualne i skoordynowane podejście będzie priorytetem. Od 6 lat nieustannie szkole się u najlepszych szkoleniowców w zakresie kosmetologii i medycyny estetycznej, chcąc osiągać jak najlepszy efekt zabiegowy. Jestem przekonana, że miejsce UNISKIN stanie się właśnie Twoim miejscem, aby zadbać o siebie jak najlepiej”.

Anna Prokopiuk

Menadżer i prawa ręka UNISKIN Clinic. Magister Stosunków Międzynarodowych i absolwentka Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Potrafi zadbać o najmniejsze sprawy organizacyjne kliniki oraz dba o prawidłowe funkcjonowanie UNISKIN, zapewniając obsługę na jak najwyższym poziomie. Wszystkie te cechy zawdzięcza doświadczeniu jakie zdobyła na stanowisku menadżera oraz prowadzeniu własnej działalności. Jej charyzmatyczny uśmiech pozwoli Wam rozgościć się w ramionach UNISKIN od samego wejścia.

Dr Oliwia Janiczek

Ukończyła II Wydział lekarski Warszawskiej Akademii Medycznej. Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa oraz członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anit-Aging. Jest również częstym gościem telewizji śniadaniowej jako specjalista w swojej dziedzinie. Wykonuje zabiegi antiaging z zastosowaniem m.in. kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, osocza bogatopłytkowego, a także specjalizuje się w nieoperacyjnym liftingu twarzy za pomocą nici. Ma niezwykły zmysł estetyczny, a jej głównym celem są satysfakcjonujące efekty estetyczne oraz zadowolenie pacjentów. Oprócz zabiegów z zakresu medycyny estetycznej Pani Doktor zajmuje się szeroko pojętą ginekologią estetyczną. Zabiegi te cieszą się coraz większą popularnością, a jest to między innymi powiększanie punktu G kwasem hialuronowym oraz zabiegi rewitalizujące miejsca intymne. Zabiegi te wpływają na znaczną poprawę życia intymnego!

I_K

Izabela Kamińska

Absolwentka  Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu laseroterapii, odmładzających, ujędrniających oraz modelujących sylwetkę. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i holistycznie. Uważam, że zadowolony klient to najlepsza wizytówka, każdego kosmetologa. Moment pojawienia się uśmiechu na twarzy spowodowany efektem tuż po zabiegu, daje mi ogromną satysfakcję i radość. Indywidualny plan terapii zabiegowych jest kluczem do sukcesu. Dbam o to aby zarówno klinika jak i wszystkie świadczone w niej usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Kosmetologia to moja ogromna pasja. W tej branży nie można się zatrzymać, ani zaprzestać na tym co już wiemy, dlatego stale uczestniczę w kursach, szkoleniach oraz śledzę najnowsze trendy. Poza kosmetologią jestem pasjonatką aktywnego wypoczynku oraz zdrowego stylu życia.

Umów się na wizytę

lub umów się bezpośrednio przez Booksy klikając przycisk poniżej

Obserwuj nas na Facebooku i Instagramie

Zasób 1

godziny otwarcia

  • Poniedziałek – Piątek
    09:00 – 21:00
  • Sobota
    09:00 – 15:00

© 2021 Uniskin Clinic | Dev by Digistat.