Zasób 1

MODELOWANIE sylwetki WARSZAWA

Piękne i zdrowe ciało wymaga pewnych wyrzeczeń i w dużej mierze związane jest z naszym stylem życia – z dietą, aktywnością, stresem, odpoczynkiem, snem. Jednak z różnych przyczyn, czy to zdrowotnych, czy też zawodowych bądź rodzinnych,  nie zawsze wszystko jest takie, jakiego byśmy pragnęli. Tak jest chociażby z naszą sylwetką – niekiedy jej wygląd uwarunkowany jest genetycznie, innym razem – mimo szczerych chęci – nawet rygorystyczna dieta i regularne ćwiczenia nie są w stanie poradzić sobie z nadmiarem tłuszczu w pewnych częściach ciała, jeszcze innym razem brakuje nam czasu, by podejmować aktywność fizyczną w takim wymiarze, który pozwoli nam cieszyć się smukłą sylwetką. Niezależnie od przyczyny, modelowanie ciała jest rozwiązaniem, pozwalającym na przybliżenie nas do celu, którym jest piękna sylwetka i ciało.

Modelowanie ciała to grupa zabiegów mających na celu przede wszystkim redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz przywrócenie sylwetce zadowalających proporcji. Właściwie przeprowadzone zabiegi nie tylko pozwalają wyszczuplić konkretne obszary ciała, ale także znacznie ujędrnić skórę, dając efekt odmłodzenia. Oczywiście nie można rezygnować ze zdrowego stylu życia – zabiegi modelujące powinny być jedynie uzupełnieniem, nie zaś alternatywą właściwego sposobu odżywiania czy regularnej aktywności fizycznej.

W UNISKIN Clinic modelowanie ciała Warszawa zajmuje szczególne miejsce, bowiem wiemy, jak duże znaczenie ma komfort psychiczny, będący odpowiedzią na zadowolenie z własnego ciała. Oferujemy więc wiele skutecznych zabiegów w tym zakresie.

Wyszczuplanie ciała możliwe jest na kilka sposobów. O tym, który będzie dla Ciebie najskuteczniejszy i najlepszy najlepiej, gdy zadecyduje specjalista. Dlatego też przywiązujemy dużą uwagę do konsultacji wstępnych, podczas których dokładnie analizujemy problem, z którym zgłasza się Pacjent, a także uważnie słuchamy jego potrzeb i oczekiwań. Musimy także pamiętać, że osiągnięcie zadowalających efektów wymaga pełnej kuracji bądź wykonania serii zabiegów, a także realizacji wszelkich zaleceń lekarskich. Jednym ze skutecznych zabiegów pozwalających na szybką utratę zbędnych kilogramów oraz niemalże całkowitą redukcję cellulitu jest fala uderzeniowa X-WAVE. To zabieg wykorzystujący działanie fal akustycznych – ich drgania uszkadzają komórki tłuszczowe, które następnie są wydalane z organizmu. Lipoliza iniekcyjna to z kolei jeden z podstawowych zabiegów wpływających na redukcję tkanki tłuszczowej. W jego trakcie, bezpośrednio w tkankę tłuszczową, za pomocą cienkiej igły, podawany jest odpowiedni preparat, który niemal natychmiast rozpuszcza tkankę tłuszczową. Innym zabiegiem silnie redukującym tkankę tłuszczową jest zabieg Cellucare, którego bazą jest kwas hialuronowy, kofeina i mikroelementy. Działa jako silny drenaż limfatyczny, usuwając podskórną wodę oraz nadmiar tkanki tłuszczowej.

Nie mniej ważna jest jędrność skóry, która zależna jest od wielu czynników – począwszy od wieku, poprzez prawidłową dietę, aktywność fizyczną, picie odpowiedniej ilości wody, po działalnie promieniowania UV na nasze ciało. Ponadto skóra może stać się nazbyt wiotka na skutek nagłej utraty wielu kilogramów, jak również po porodzie, jako efekt jej rozciągnięcia. Gdy do tego dojdzie, wskazane jest ujędrnianie skóry, zaś najważniejszym tego aspektem jest stymulacja nowego kolagenu oraz elastyny, dzięki którym skóra zwiększy swoje napięcie. Do polecanych przez nas zabiegów, które wspomogą syntezę podstawowych białek tkanki łącznej naszej skóry zalicza się przede wszystkim zabieg Dermapen 4.0, polegający na wykonaniu w skórze tysięcy mikronakłuć, sprzyjających produkcji nowego kolagenu i elastyny. Kolejnym jest Cellucare – zabieg podczas którego skórze podawany jest odpowiedni preparat, zawierający w swoim składzie kwas hialuronowy, kofeinę oraz mikroelementy, a więc składniki znacznie poprawiające jakość tkanek oraz ujędrniające wiotką skórę na każdym obszarze ciała. Jeszcze inny zabieg to fala uderzeniowa X-WAVE. Pozwala on na szybką utratę zbędnych kilogramów oraz niemalże całkowitą redukcję cellulitu, a wykorzystuje do tego fale akustyczne, których drgania uszkadzają komórki tłuszczowe.

Kolejnym, bardzo często występującym problemem jest cellulit. To efekt nieprawidłowego rozmieszczenia tkanki tłuszczowej, co prowadzi do zmian w tkance podskórnej. Najczęściej pojawia się na udach, pośladkach, ramionach i brzuchu, będąc często przyczyną kompleksów. Dużym wsparciem w walce w tym nieestetycznym defektem jest endermologia na cellulit, a więc zabieg wykonywany przy użyciu aparatu do masażu podciśnieniowego, polegający na rolowaniu skóry na zewnątrz i od wewnątrz przy pomocy specjalnych rolek. Fałd skóry jest odpowiednio zasysany i ugniatany, co pozwala rozbić nienaturalnie zrośnięte komórki tłuszczowe tak, by przestały uciskać na naczynia krwionośne i limfatyczne. Innym rozwiązaniem jest fala uderzeniowa na cellulit – zabiegi wykonywane zaawansowanym urządzeniem emitującym falę akustyczną, która usprawnia metabolizm komórkowy, zmniejsza obrzęki oraz usuwa produkty przemiany materii. To bezinwazyjna metoda ujędrniania skóry i tkanki podskórnej.

W UNISKIN Clinic stosujemy także terapię dwutlenkiem węgla podawanym podskórnie. Karboksyterapia, bo o niej mowa, to zabieg o bardzo szerokim zastosowaniu, skutecznie działającym na obszar twarzy, ciała oraz skóry głowy. Polega na podskórnej lub śródskórnej, precyzyjnej aplikacji kontrolowanych dawek medycznego dwutlenku węgla drogą iniekcji. Poprzez zabiegi karboksyterapii możemy poradzić sobie z takimi problemami, jak sińce i obrzęki pod oczami, wypadanie włosów, cellulit, problemy z lokalnie nagromadzoną tkanką tłuszczową, rozstępy, wiotka skóra, jak również stanowić profilaktykę anty aging.

 W naszej klinice często stawiamy na nowoczesne, innowacyjne urządzenia, stwarzające ogrom możliwości. Jeden z nich możemy wykorzystywać w zabiegu ujędrniająco- napinającym Termolifting NIR Soprano. Głowica urządzenia emituje światło podczerwone, przenikające do głębokich warstw skóry. Zabieg zastosowany na twarz pomaga wyraźnie poprawić jej owal, podnieść skórę w okolicach podbródka i policzków, znacznie spłycić i wygładzić zmarszczki, dzięki czemu skóra wygląda na młodszą, zdrowszą i piękniejszą. Światło podczerwone emitowane przez urządzenie na skórę szyi i dekoltu zapobiega jej wiotczeniu, poprawiając elastyczność i napięcie.

Kolejnym nowoczesnym urządzeniem jest CoolTech. Służy ono do kriolipolizy, a więc skutecznego odchudzania poprzez zamrażanie tkanki tłuszczowej. Tkanki skóry są odpowiednio zasysane do apliaktora, a następnie chłodzone pod kontrolą. W efekcie tego tkanka tłuszczowa zostaje trwale uszkodzona i usunięta z organizmu dogami limfatycznymi.

Wymodelowanie sylwetki, redukcja tkanki tłuszczowej i cellulitu, ujędrnienie skóry – to wszystko jest możliwe dzięki nowoczesnej technologii mechanostymulacji tkanek, w celu aktywacji procesów odmładzających, ujędrniających oraz poprawiających metabolizm. Endermologia LPG Alliance Warszawa, bo o niej mowa, to metoda, która może być zarówno wstępem, jak i uzupełnieniem wszelkich terapii modelujących sylwetkę. Może być wykorzystana jako stałe wsparcie w dbaniu o sylwetkę, stanowiąc jeden z elementów zdrowego stylu życia.

W naszej klinice miejsce ma także oryginalna endermologia LPG Alliance. To zabieg wykonywany przy pomocy specjalnego urządzenia z głowicą, która wielowymiarowo penetruje i stymuluje tkanki. W efekcie jej działania znacznie poprawia się funkcjonowanie całego organizmu. Specjalnie skomponowane programy zabiegowe dedykowane są nawet najbardziej problematycznym obszarom i rodzajom tkanki. Rozwiązanie to sprawdzi się zarówno jako indywidualna metoda walki z określonym defektem, jak również jako uzupełnienie innych kuracji.

Umów się na wizytę

lub umów się bezpośrednio klikając przycisk poniżej

Obserwuj nas na Facebooku i Instagramie

Zasób 1

godziny otwarcia

  • Poniedziałek – Piątek
    09:00 – 21:00
  • Sobota
    09:00 – 15:00

© 2021 Uniskin Clinic | Dev by Digistat.