Zasób 1

MEDYCYNA ESTETYCZNA WARSZAWA

Piękno człowieka zaczyna się od wewnątrz, natomiast jeśli istnieją jakiekolwiek defekty, które zaburzają Twoją samoocenę oraz wpływają negatywnie na poczucie własnej wartości to wiedz, że jesteśmy miejscem, które potrafi temu zaradzić.

Tym, czym specjalizuje się UNISKIN Clinic jest Medycyna Estetyczna Warszawa.  Świadczymy szeroki zakres usług z zakresu medycyny estetycznej, oferując wiele zabiegów, które pozwalają skutecznie zniwelować, a niekiedy nawet całkowicie pozbyć się niedoskonałości skórnych. Co więcej, wpływa to nie tylko na estetyczny wygląd, ale także lepsze samopoczucie.

Stawiamy na wysoką jakość naszych usług, a dzięki temu zadowolenie naszych Klientów. Każdemu zapewniamy indywidualny plan działania, najlepiej dostosowany zarówno do potrzeb i oczekiwań, jak i możliwości Pacjenta. Dbamy o to, by otrzymane efekty terapii były jak najbardziej satysfakcjonujące oraz naturalne, a więc dokładnie takie, o jakich każdy marzy.

Nasza Klinika Medycyny Estetycznej Warszawa oferuje szereg różnorodnych zabiegów na twarz, ciało i włosy. Szczególnie dużo uwag poświęcamy skórze twarzy, jako tej części ciała, która jest najbardziej widoczna i w dużej mierze wpływa na nasz wygląd. Pacjentki często decydują się na odmładzanie i anti-aging, a więc szeroką gamę zabiegów odwracających procesy starzenia. Nieestetyczne zmarszczki, opadające powieki, zaburzony owal twarzy – wszystko to sprawia, że nasza twarz wygląda nieestetycznie i ponuro. Ze zmianami tymi doskonale radzą sobie odpowiednio dobrane peelingi chemiczne, zabieg nowoczesnym urządzeniem  Dermapen, czy też wykorzystanie nici liftingujących. Ponadto w tym celu stosuje się lifting skóry, którego celem jest naciągnięcie obwisłej skóry, likwidując jej nadmiar.

Satysfakcjonujące efekty przynosi również toksyna botulinowa, czyli popularny botoks. To preparat, który wstrzyknięty podskórnie powoduje zablokowanie impulsów nerwowych oraz rozluźnienie mięśni, efektem czego jest znacznie wygładzenie zmarszczek. Redukcja zmarszczek możliwa jest także z wykorzystaniem kwasu hialuronowego – substancji w postaci plastycznego i krystalicznego żelu, który uzupełnia miejsca, którym brakuje objętości. Z użyciem tego preparatu wykonuje się także  wypełnianie ust, dzięki czemu można nie tylko je powiększyć, ale również dokonać ich korekty, wzmocnić kontur, zlikwidować zmarszczki w ich okolicach oraz unieść opadające kąciki. Wolumetria, zwana także liftingiem wolumetrycznym to zabieg, który pozwala uzupełnić braki w tkankach twarzy – zwykle odbywa się  to z użyciem preparatów na bazie kwasu hialuronowego.

W celu głębokiej odnowy skóry w naszej klinice stosujemy odpowiednio dobrane do potrzeb skóry stymulatory tkankowe, a więc preparaty, które stymulują skórę do wytwarzania kolagenu, elastyny i innych komórek, dzięki czemu poprawia się jej gęstość, jędrność oraz jakość. W zabiegach wykorzystujemy także osocze bogatopłytkowe (wampirzy lifting), a więc preparat pozyskiwany z własnej krwi Pacjenta. Po jego podskórnym podaniu następuje intensywna biostymulacja komórek macierzystych oraz pobudzone zostają fibroplasty do tworzenia nowego kolagenu. Metodę tę najczęściej stosuje się w celu odnowy skóry twarzy – przywrócona zostaje jędrność i prawidłowy koloryt, następuje korekta blin potrądzikowych – jak również przeprowadza się dzięki niej leczenie łysienia. Doskonały efekt wzmocnienia cebulek włosowych przynosi także mezoterpia igłowa, czyli zabieg pozwalający dostarczyć iniekcyjnie niezbędne substancje oraz indywidualnie dobrane koktajle odżywcze. To jeden z najpopularniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, który stosowany jest również do odmłodzenia, liftingu, czy poprawy nawilżenia i kolorytu skóry, a nawet redukcji tkanki tłuszczowej.

Wracając do problemu, z którym zmagają się przede wszystkim osoby młode, choć nie jest to oczywiście regułą – trądzik to uciążliwy problem, którym należy zająć się zarówno od wewnątrz, jak i zewnątrz. W leczenie trądziku najczęściej wykorzystuje się terapię laserową. Najczęściej konieczne jest tu także usuwanie przebarwień oraz usuwanie blizn i rozstępów. W przypadku pierwszego, mowa tu głównie o przebarwieniach powstałych na skutek wspomnianego już trądziku, ale mogą to być także zmiany pigmentacyjne powstałe wraz z wiekiem bądź też w efekcie nadmiernego promieniowania UV.

Wyjątkowo uniwersalna technika to endermologia twarzy. W mechaniczny, dogłębny sposób stymuluje tkanki, aktywując naturalne procesy naprawcze w skórze i będąc jedną z najskuteczniejszych metod poprawy jakości skóry na wielu jej płaszczyznach – redukcji zmarszczek, ujędrnienia skóry, poprawy owalu twarzy.

Obserwuj nas na Facebooku i Instagramie

Zasób 1

godziny otwarcia

  • Poniedziałek – Piątek
    09:00 – 21:00
  • Sobota
    09:00 – 15:00

© 2021 Uniskin Clinic | Dev by Digistat.