Zasób 1

Zabiegi kosmetologiczne Warszawa

Kosmetologia to dziedzina dbająca o kondycję i wygląd skóry, włosów i paznokci, będąca doskonałym uzupełnieniem dermatologii oraz medycyny estetycznej. Zajmuje się przede wszystkim rozpoznawaniem oraz leczeniem rozmaitych chorób i defektów skórnych, w tym także przeciwdziałając poszczególnym oznakom starzenia skóry. Zabiegi kosmetologiczne mają przede wszystkim na celu pomoc skórze borykającej się z danym problemem, podniesienie atrakcyjności ludzkiego ciała, jak również poprawić komfort psychiczny osoby, która nie czuje się do końca dobrze ze swoim ciałem. Należy zaznaczyć, że w przeciwieństwie do medycyny estetycznej, zabiegi z zakresu kosmetologii wykorzystują nieinwazyjne metody działania na skórę, jak chociażby zastosowanie odpowiednich preparatów kosmetycznych czy zabiegów pielęgnacyjno-regeneracyjnych. Ponadto kosmetologia często stanowi uzupełnienie leczenia dermatologicznego, farmakologicznego lub efektów uzyskanych w ramach medycyny estetycznej.

Kosmetologia Warszawa to także profil działalności UNISKIN Clinic. Proponowane przez nas zabiegi odpowiadają na wiele potrzeb Pacjentów – będą pomocne zarówno w walce z przebarwieniami, bliznami, rozstępami, jak i wszystkimi objawami starzenia się skóry. Przyczynią się do jej odnowy, regeneracji, odmłodzenia i odżywienia. Właściwie zaopiekują się skórą wrażliwą, podatną na uszkodzenia i narażoną na powstanie stanów zapalnych. Mogą to być zarówno zabiegi profilaktyczne, jak i działające na konkretny problem, jednorazowe bądź kompleksowe – wszystko odpowiednio dobrane podczas konsultacji specjalistycznej, uwzględniającej indywidualne potrzeby, oczekiwania i możliwości każdego Pacjenta.

W UNISKIN Clinic oferujemy szeroki zakres zabiegów kosmetologicznych. Wszystkie z nich przynoszą satysfakcjonujące rezultaty i odznaczają się wysoką jakością oraz bezpieczeństwem. Jedną z usług jest oczyszczanie skóry – jeden z najważniejszych elementów prawidłowej pielęgnacji skóry w każdym wieku. Zaniedbanie w tym obszarze powoduje wiele nieprawidłowości w procesach zachodzących w naszej skórze, przysparzając wielu problemów natury zdrowotnej i estetycznej. Mamy do wyboru całą gamę zabiegów, które pomogą oczyścić skórę i przywrócić jej prawidłową równowagę. W zależności od potrzeb mogą to być peelingi chemiczne o wielokierunkowym zakresie działania na skórę, które odpowiednio dobrane potrafią przynieść doskonałe rezultaty w oczyszczaniu naszej skóry. Równie skutecznym zabiegiem jest mezoterapia mikroigłowa Dermapen 4.0, polegająca na silnej stymulacji kolagenu i elastyny poprzez liczne, kontrolowane mikrouszkodzenia. Ponadto podczas zabiegu umożliwia się wnikanie w głąb skóry odpowiednich substancji aktywnych, które działają na problem od wewnątrz. Jeszcze innym rozwiązaniem są terapie enzymatyczne DMK, a więc szereg terapii z wykorzystaniem enzymów przekaźnikowych, pozwalających na głębokie działanie, obejmujące wszystkie warstwy skóry.

Kolejnym obszarem naszych działań kosmetologicznych jest odżywianie skóry. Doskonałym ku temu narzędziem jest mezoterapia igłowa, której istotą jest podskórne lub śródskórne podanie indywidualnie dobranego preparatu odżywczego, a dzięki temu właściwe odżywienie skóry, poprawa jej kondycji, odmłodzenie czy wygładzenie. Wśród najczęściej wybieranych do mezoterapii preparatów są mieszanki witamin i składników mineralnych, peptydy, aminokwasy, kwas hialuronowy oraz koenzymy. Poprzez mezoterapię igłową możemy przeciwdziałać efektom starzenia się skóry, redukować cellulit z okolic brzucha, ud i pośladków, jak również zapobiegać łysieniu. Idąc o krok dalej, możemy skorzystać z nieco nowocześniejszej formy stymulacji skóry i tkanek do głębokiej odnowy. Służy do tego wspomniana już wcześniej mezoterapia mikroigłowa Dermapen 4.0.

Dbając o swój wygląd niezwykle ważne jest również ujędrnianie. Stąd też i w tym zakresie oferujemy skuteczne zabiegi kosmetologiczne. Skóra wraz z wiekiem traci swoją jędrność, bowiem znacznie spada produkcja kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych zarówno za nawilżenie, jak i elastyczność tkanek. Jednak zabiegi ujędrniające można stosować zarówno wtedy, gdy widać wyraźne efekty starzenia, jak również profilaktycznie, by opóźnić moment ich powstawania. Spośród wielu zabiegów ujędrniających, jednym z najlepszych, które polecamy, są stymulatory tkankowe. To specjalistyczne preparaty, które stymulując komórki skóry, kolagenu i elastyny, powodują odbudowę jej struktury.  Ich aplikacja daje naprawdę dobre rezultaty w postaci poprawy jędrności, gęstości, jakości skóry i co ważne, efekty te wyglądają w pełni naturalnie. Preparatów biostymulujących jest wiele, stąd też nasi specjaliści mają możliwość indywidualnego doboru dla każdego Pacjenta, dzięki czemu efekty są w pełni satysfakcjonujące obie strony. Innym popularnym zabiegiem jest lifting nićmi, a więc modelowanie twarzy za pomocą specjalistycznych nici, którymi niejako „podwiązuje się” odpowiednie tkanki. To zabieg dający długotrwałe efekty o naturalnym wyglądzie, naturalnie nas odmładzając. Jeszcze innym rozwiązaniem jest mezoterapia głęboka – zabieg polegający na podaniu do głębokich warstw skóry nieusieciowanego lub częściowo usieciowanego kwasu hialuronowego, odbudowując naturalne rusztowanie naszej skóry.

W naszej klinice wykorzystujemy również innowacyjną platformę zabiegową Alma Harmony Baby Rejuve. To urządzenie o szerokim spektrum zaawansowanych zabiegów na ciało i twarz, pozwalające na tworzenie indywidualnych terapii łączonych, idealnie dopasowanych do potrzeb pacjenta. Efektem zabiegów z wykorzystaniem platformy jest m.in. redukcja zmian naczyniowych i rumieniowych, usuwanie zmian pigmentacyjnych – plam starczych, soczewicowatych, piegów, zmniejszanie wielkości porów, poprawa kolorytu i struktury skóry, epilacja włosów.

Drugą, równie nowoczesną platformą zabiegową jest Geneo – urządzenie pozwalające wykonywać bardzo skuteczne zabiegi oczyszczania, detoksykacji i ujędrniania skóry twarzy, szyi i dekoltu, efektem czego jest odmłodzona, jędrna i naturalnie wyglądająca skóra. Platforma ta łączy działanie 3 technologii, dzięki czemu za pomocą jednego urządzenia można wykonywać wiele zabiegów i działań na rozmaite problemy skórne.


Umów się na wizytę

lub umów się bezpośrednio

Obserwuj nas na Facebooku i Instagramie

Zasób 1

godziny otwarcia

  • Poniedziałek – Piątek
    09:00 – 21:00
  • Sobota
    09:00 – 15:00

© 2021 Uniskin Clinic | Dev by Digistat.