Zasób 1

Endermolift Warszawa – endermologia twarzy

Poznaj uniwersalny zabieg, który w 100% naturalnie stymuluje procesy odnowy skóry twarzy, redukuje miejscowe obrzęki i sprawia, że wyglądasz i czujesz się pięknie. Jak to możliwe? Na bazie docenianej na całym świecie, francuskiej technologii LPG endermologie® powstał zabieg, który w mechaniczny, dogłębny sposób stymuluje tkanki, aktywując naturalne procesy naprawcze w skórze. Poparty latami badań klinicznych, udowadnia, że w serii regularnych zabiegów, możecie liczyć na wygładzenie zmarszczek nawet o 87%, dwukrotny wzrost rozświetlenia skóry, a także poprawę ujędrnienia do 70%. Wszystko dzięki aktywacji i regeneracji najważniejszych składników odpowiadających za młodość i witalność skóry: kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Endermolift redukuje obrzęki na twarzy i stanowi podstawę, a także uzupełnienie, innych, bardziej inwazyjnych metod poprawy jakości skóry.

Technologia:

Endermolift LPG Alliance to specjalna technologia dwóch, harmonijnie pracujących mini klapek, które chwytają skórę. Możemy porównać działanie technologii do podszczypywania, jednak ma ono technologiczne uzasadnienie. Ma znaczenie jego moc, dopasowywana jest przez specjalistę z Uniskin Clinic do problemu, który mamy za zadanie rozwiązać. Znaczenie ma również technika wykonywania – dzięki niej możemy zadziałać i wywołać efekt liftingu, uwolnić zastoje wodne, wygładzić bruzdy, ale zabieg musi być wykonywany w wyspecjalizowany sposób. Pobudzenie mikrokrążenia w skórze, za pomocą techniki endermomasażu powoduje natychmiastowy efekt poprawy zagęszczenia skóry, jednak dla trwałych rezultatów, niezbędne jest powtarzanie zabiegu.

Przebieg zabiegu:

Zabieg poprzedza demakijaż skóry. Podczas pierwszej wizyty wykonujemy dokładną konsultację i analizę skóry, problemu, omawiamy oczekiwane rezultaty. Następnie możemy przystąpić do wykonywania zabiegu. „Podszczypywanie” głowicy jest odczuwalne, ale raczej określane jako przyjemne i odprężające. Zabieg standardowo można uzupełnić o dedykowaną maskę lub przystąpić do innych zaawansowanych procedur, zalecanych przez specjalistę z Uniskin Clinic.

Efekty:

Efekty widoczne są od pierwszej chwili po zabiegu i wynikają z pobudzenia krążenia. Może wystąpić delikatne zaczerwienienie u osób z wrażliwą skórą, ale bardzo szybko ono ustępuje. Seria zabiegów gwarantuje wzrost świetlistości skóry, jej wyraźne zagęszczenie i ujędrnienie. Jest to zabieg naturalny, wykorzystujący mechanizmy regeneracyjne skóry, więc na efekty trzeba poczekać i nie będą one tak spektakularne, jak w przypadku zabiegów z wykorzystaniem intensywniejszych technologii czy specjalistycznych produktów. Jednak Endermolift to dobra metoda dla osób rozpoczynających swoją przygodę z medycyną estetyczną. Zalecany jest również jako uzupełnienie zabiegów o wyższej intensywności, celem przyspieszenia i zintensyfikowania rezultatów, a także pomiędzy zabiegami, których nie można wykonywać z większą częstotliwością. Endermolift można wykonywać bez limitów.

Umów się na wizytę

lub umów się bezpośrednio

Obserwuj nas na Facebooku i Instagramie

Zasób 1

godziny otwarcia

  • Poniedziałek – Piątek
    09:00 – 21:00
  • Sobota
    09:00 – 15:00

© 2021 Uniskin Clinic | Dev by Digistat.